در مورد سوال اول نه تفاوتی نداره دوست عزیز

 

در...">

به تالار پرسش و پاسخ تکنوفیکس خوش آمدید،شما می توانید بدون عضویت در تالار پرسش های خود را مطرح کنید،اما برای دریافت کامل خدمات بهتر است عضو شوید عضو شوید.با سپاس عضویت

چگونه با انتی ویروس nod32 کامپیوتر را ویروس گیری کنیم ؟

+2 امتیاز
19 بازدید
پرسیده شده اسفند 11, 1394 در کامپیوتر ( رایانه یا pc ) و لبتاب ( لبتاپ یا laptop ) و دیگر نوت بوک ها توسط Mohammad Khoshniat کارشناس (12,040 امتیاز)

سلام بچه ها سوال من چندتاس

 

 ایا تفاوتی بین ویروسیابی با نود 32 درحالی ک ب اینترنت وصلیم یا نیستیم هست؟

ک مثلا وقتی وصلیم ب نت قدرت پیدا کردنش بیشتر باشه.(در هر دوحالت نود اپدیت شده باشه از قبل)


 

ایا تفاوتی بین smart scan . با این ک روی درایو کلیک راست کنیم و اسکن رو بزنیم وجود داره؟

 

ایا همزمان اسکن کردن چند درایو از قدرت ویروسکشی کم میکنه؟

1 پاسخ

+2 امتیاز
پاسخ داده شده اسفند 11, 1394 توسط Mohammad Khoshniat کارشناس (12,040 امتیاز)

در مورد سوال اول نه تفاوتی نداره دوست عزیز

 

در مورد سوال دومم نه فرقی نداره

 

در مورد سوال سوم بهتره که یک fullscan کنید بهتره که همه درایو هارو اسکن بکنه اینجو بهتره

 

برای ویروس یابی پوشه و یا هر فایل دیگر مراحل ذیل رو انجام بدید:

 

بعد از کلیک راست روی درایو، پوشه یا فایل مورد نظر اگر در این منو گزینه ی Scan with Eset Smart security را انتخاب کنیم ویروس کش شروع به اسکن کردن می کنه و ویروس ها را پیدا کرده و با رنگ قرمز نشون میده . اما توجه کنید که این اسکن فقط ویروس ها را پیدا می کنه اما اونها را پاک نمی کنه جهت اسکن کردن و پاک کردن فایل ها باید مراحل ذیل رو انجام بدید.

 

جهت اسکن و پاک کردن فایل ها بعد از کلیک بر روی پوشه یا درایو مورد نظر از قسمت Advanced options گزینه ی clean files را انتخاب کنید تا نرم افزار نود 32 هم اسکن کنه و هم ویروس های پیدا شده را پاک کنه ویروس های پاک شده را با رنگ قرمز تیره نشون میده. آنتی ویروس nod32 در حین اسکن نام فایل هایی را نمایش میده که با رنگ آبی هستند اینها ویروس نیستند بلکه این ها فایل هایی هستند که ویروس کش نتونسته اونها را اسکن کنه. بعد از پیداکردن فایلهای آلوده آنتی ویروس می خواد که یا Delete کنی یا clean یا یه گزینه دیگه هم که قرنطینه هست.

 

smart scan: با کلیک بر روی این گزینه سیستم شما به صورت هوشمند ویروس یابی میشه .

 

در بخش smart scan یک گزینه هست به نام after all scans compter takes no action که با این گزینه می تونید مشخص کنید که بعد از اینکه اسکن تمام بشه چه اتفاقی بیفته! مثلا می تونید مشخص کنید که کامپیوتر خاموش بشه یا ریستارت بشه و ...

 

Custom Scan: این گزینه عمل اسکن و ویروس یابی کامپیوتر توسط آنتی ویروس نود32 رو سفارشی میکنه . یعنی می تونید مشخص کنید که کجاهای سیستم اسکن بشه و چه مسیرهایی ویروس یابی بشه در این روش registry وboot شما نیز اسکن میشه.

 

Removable Media Scan: این گزینه زمانی فعال میشه که فلش و دستگاه های جانبی به سیستم وصل بشه و برای ویروس یابی اونها مورد استفاده قرار میگیره.

 

Repeat Last Scan: این گزینه اینو میگه که آخرین ویروس یابی رو دوباره تکرار کن!

 

نکته: برای اسکن و ویروس کشی کامپیوتر خود حتما قبل از آن آنتی ویروس خود رو آپدیت کنید برای آپدیت کردن nod32 کافی است با مراجعه به سایت های معتبر یوزر و پسورد نود32 را دریافت کرده و آنتی ویروس با اتصال به اینترنت آپدیت میشه!

به تالار پرسش و پاسخ فناوری اطلاعات تکنو فیکس خوش آمدید, مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و متخصصین این مجموعه.
 1. Mohammad Khoshniat

  12040 امتیاز

 2. *NAZANIN*

  2680 امتیاز

 3. tannaz

  1600 امتیاز

 4. a999bt

  1530 امتیاز

هدایای نفرات برتر
نفر1: 1ماه تبلیغ رایگان
نفر2: 2هفته تبلیغ رایگان


متخصصین:
1-ابوذر اسماعیلی
2-محمد خوشنیت
3-مسعود کریمی زاده
4-منصورهمدمی
5-نام شما

...