به تالار پرسش و پاسخ تکنوفیکس خوش آمدید،شما می توانید بدون عضویت در تالار پرسش های خود را مطرح کنید،اما برای دریافت کامل خدمات بهتر است عضو شوید عضو شوید.با سپاس عضویت

وقتی که کامپیوتر را روشن میکنم یک رونوشت میاد

+2 امتیاز
19 بازدید
پرسیده شده اسفند 11, 1394 در کامپیوتر ( رایانه یا pc ) و لبتاب ( لبتاپ یا laptop ) و دیگر نوت بوک ها توسط Mohammad Khoshniat کارشناس (12,040 امتیاز)

سلام دوستان

من وقتی کامپیوترم رو روشن می کنم قبل از اینکه صفحه دسکتاپم باز بشه این پیغام تو یه صفحه سیاه نشون داده میشه .

enter image description here

و بعد از خروج از این پیغام تصویر پس زمینه دسکتاپم یه صفحه سیاه میشه .

چیکارش کنم ؟

3 پاسخ

+2 امتیاز
پاسخ داده شده اسفند 11, 1394 توسط Mohammad Khoshniat کارشناس (12,040 امتیاز)
با عرض سلام و احترام، این مشکل زمانی پیش می آید که ویندوز Crack نشده باشه یا از بین رفته باشه روش مختلفی برای کرک کردن هست که یکی از اونا همین نرم افزار هست دانلود کنید بعد از Extract کردن برنامه را اجرا و دگمه Install را بزنید چند لحظه صبر کنید تا ویندوز کرک شود
دارای دیدگاه اسفند 23, 1394 توسط *NAZANIN* دانشجو (2,680 امتیاز)
سلام پاسختون خیلی خوب بود
+2 امتیاز
پاسخ داده شده اسفند 23, 1394 توسط *NAZANIN* دانشجو (2,680 امتیاز)

سلام پاسخ جنابMohammad Khoshniatکاملا درست است درادامه پاسخ ایشان اگرشما الان ویندوزتون رو کرکش نصب نکنید بعدازیه مدت ویندوزتان ازبین میره و دیگه بالا نمیاد
موفق باشید.

دارای دیدگاه شهریور 12, 1395 توسط tannaz دانشجو (1,600 امتیاز)
سلام دوستــان !
البته به نظر من درستش اینه که از همون اول ویندوز اورجینال خریداری بشه .
آخه منم ویندوزم کرکی هستش !
+2 امتیاز
پاسخ داده شده شهریور 9, 1395 توسط talebihamid دانشجو (1,180 امتیاز)
ویرایش شده شهریور 9, 1395 توسط talebihamid

در ویندوز 7 شما وقتی این پیام رو میبینید که ویندوز فعالسازی نشده باشد.
بر طبق گفته برنامه نویسان مایکروسافت، اگر ویندوز شما فعال نشده باشد، در ابتدا پیغام "Activate Windows Online Now" رو میبینید. بعد از مدتی اگر هنوز فعال نکنید، پیغام "Activate Now" را از روز چهارم تا روز بیست و هفتم بصورت روزانه میبینید، این روال ادامه دارد و از روز بیست و هفتم تا روز سی ام این پیغام هر چهار ساعت نمایش داده میشود.
بعد از روز سی ام، پیغام عدم اصل بودن ویندوز ( your Windows version is not genuine ) نمایش داده میشود.
ضمن اینکه در این مدت هیچ آپدیتی برای ویندوز شما انجام نخواهد شد، این یعنی کاهش امنیت سیستم عامل شما و نفوذ راحتتر یک هکر با استفاده از باگهایی که تاکنون اعلام شده است.
نهایتا تصویر بکگراند صفحه نمایش سیاه میشود حتی اگر شما آن را تغییر دهید بازهم این اتفاق میفتد.
این روال تا جایی ادامه دارد که شما سیستم عامل خود را فعالسازی کنید.
مرجع پاسخ :
http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_7-windows_install/what-happens-to-windows-7-after-the-30-day/14c1b0de-8341-4f8b-a72e-a7603611d1f3?auth=1

به تالار پرسش و پاسخ فناوری اطلاعات تکنو فیکس خوش آمدید, مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و متخصصین این مجموعه.
  1. Mohammad Khoshniat

12040 امتیاز

2. *NAZANIN*

2680 امتیاز

3. tannaz

1600 امتیاز

4. a999bt

1530 امتیاز

هدایای نفرات برتر
نفر1: 1ماه تبلیغ رایگان
نفر2: 2هفته تبلیغ رایگان

متخصصین: