برای این که شماره ها...">
به تالار پرسش و پاسخ تکنوفیکس خوش آمدید،شما می توانید بدون عضویت در تالار پرسش های خود را مطرح کنید،اما برای دریافت کامل خدمات بهتر است عضو شوید عضو شوید.با سپاس عضویت

چگونه در ورد هم انگلیسی و فارسی با هم بنویسیم ؟؟

+2 امتیاز
16 بازدید
پرسیده شده اسفند 11, 1394 در کامپیوتر ( رایانه یا pc ) و لبتاب ( لبتاپ یا laptop ) و دیگر نوت بوک ها توسط Mohammad Khoshniat کارشناس (12,040 امتیاز)

با استفاده از چه ترفندی در نرم افزار ورد هم به زبان انگلیسی و هم به زبان فارسی بنویسیم ؟؟

در Word چگونه به زبان فارسی و انگلیسی بنویسیم ؟؟؟

راه کار مناسب دو زبانه نوشتن در برنامه ورد چیست ؟؟

سلاام مشکل من اینه که وقتی تنظیمات numeral رو در حالت contex میذارم شماره صفحه که باید فارسی باشه انگلیسی میشه... شماره ها در هم برهم یجا فارسی یه جا انگلیسی میشه!!! وقتیم hindi میذارم همه اینا حل میشه ولی به هیچ عنوان نمیشه دیگه شماره انگلیسی تایپ کرد و یه جاهایی نیازه واقعن!!!! به نظر شما چکار کنم؟

2 پاسخ

+1 امتیاز
پاسخ داده شده اسفند 11, 1394 توسط Mohammad Khoshniat کارشناس (12,040 امتیاز)

برای این که شماره ها فارسی باشد باید زبان کامپیوتر را با Alt+Shift به زبان فارسی تغییر بدید بعد با زبان فارسی بنویسید و برای اینکه انگلیسی باشد باید زبان را بر حسب انگلیسی بنویسید

+1 امتیاز
پاسخ داده شده اسفند 11, 1394 توسط Mohammad Khoshniat کارشناس (12,040 امتیاز)

با سلام

در مورد سوالتون شما در کنترل پنل قسمت زبان در سربرگ administractive قسمت chenge system local رو بزار روی persian به احتمال زیاد مشکل حل مشه . اگه در هم بر هم می زنه من خیلی وقت پیش این مشکل برام پیش اومد نرم افزار ورد رو دوباره نصب کردم خوب شد کامپیوتره دیگه بعضی موقع گیج می زنه .

به تالار پرسش و پاسخ فناوری اطلاعات تکنو فیکس خوش آمدید, مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و متخصصین این مجموعه.
 1. Mohammad Khoshniat

  12040 امتیاز

 2. *NAZANIN*

  2680 امتیاز

 3. tannaz

  1600 امتیاز

 4. a999bt

  1530 امتیاز

هدایای نفرات برتر
نفر1: 1ماه تبلیغ رایگان
نفر2: 2هفته تبلیغ رایگان


متخصصین:
1-ابوذر اسماعیلی
2-محمد خوشنیت
3-مسعود کریمی زاده
4-منصورهمدمی
5-نام شما

...